Jõustruktuuride Spordimängud 2021 - Registreerunud


Tühjenda
Osalejaid kokku: 163
RegistrationOk FirstName LastName Country ProgramClass Asutus Õhtusöök email TeamName
Ei ole makstud Sander Jaani Estonia Discgolf (Mehed (M)) Vanglateenistus sander.jaani@just.ee
Ei ole makstud Jüri Karus Estonia Discgolf (Mehed (M)) Päästeamet (PäA) Jyri.karus.001@mail.ee
Ei ole makstud Gerald Kivirand Estonia Discgolf (Mehed (M)) Vanglateenistus gerald.kivirand@just.ee
Ei ole makstud Robin Lepik Estonia Discgolf (Mehed (M)) Sisekaitseakadeemia (SKA) lepikrobin@gmail.com
Ei ole makstud Artur Minajev Estonia Discgolf (Mehed (M)) Päästeamet (PäA) arturminajev@hotmail.com
Ei ole makstud Olari Haamer Estonia Discgolf (Mehed (M40)) Päästeamet (PäA) olari.haamer@mail.ee
Ei ole makstud Janar Loorits Estonia Discgolf (Mehed (M40)) Vanglateenistus janar.loorits@just.ee
Ei ole makstud Ken Ojakäär Estonia Discgolf (Mehed (M40)) Vanglateenistus ken.ojakaar@just.ee
Ei ole makstud Joel Ruubel Estonia Discgolf (Mehed (M40)) Vanglateenistus joel.ruubel@just.ee
Ei ole makstud Priit Viin Estonia Discgolf (Mehed (M40)) Vanglateenistus priit.viin@just.ee
Ei ole makstud Jaanika Arm Estonia Discgolf (Naised (N)) Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT) jaanika_arm@hotmail.com
Ei ole makstud Elis Kuusik Estonia Discgolf (Naised (N)) Vanglateenistus elis.kuusik@just.ee
Ei ole makstud Airi Kruusma Estonia Discgolf (Naised (N40)) Vanglateenistus airi.kruusma@just.ee
Ei ole makstud Priit Viin Estonia Full (X) Vanglateenistus priit.viin@just.ee
Ei ole makstud Juhan Aasorg Estonia Full (X)
Jooks 100m (Mehed (M))
Vanglateenistus juhan.aasorg@just.ee
Ei ole makstud Raido Liitmäe Estonia Full (X)
Jõurada (Mehed (M))
Vanglateenistus raido.liimae@just.ee
Ei ole makstud Sander Prii Estonia Full (X)
Jõurada (Mehed (M))
Vanglateenistus sander.prii@just.ee
Ei ole makstud Kristjan Timmusk Estonia Full (X)
Jõurada (Mehed (M))
Vanglateenistus kristjan.timmusk@just.ee
Ei ole makstud Marko Mumm Estonia Full (X)
Jõurada (Mehed (M))
Jõu kahevõistlus (Mehed (M))
Vanglateenistus marko.mumm@just.ee
Ei ole makstud Anni Kurik Estonia Full (X)
Jõurada (Naised (N))
Jõu kahevõistlus (Naised (N))
Vanglateenistus anni.kurik@just.ee
Ei ole makstud Helena Veelmaa Estonia Full (X)
Jõurada (Naised (N))
Jõu kahevõistlus (Naised (N))
Vanglateenistus helena.veelmaa@just.ee
Ei ole makstud Annika Raun Estonia Full (X)
Jõurada (Naised (N40))
Vanglateenistus annika.raun@just.ee
Ei ole makstud Janika Tigavas Estonia Full (X)
Jõurada (Naised (N40))
Jõu kahevõistlus (Naised (N40))
Jalgrattakross (Naised (N40))
Vanglateenistus janika.tigavas@just.ee
Ei ole makstud Ken Ojakäär Estonia Full (X)
Kabe (Kabetaja)
Vanglateenistus ken.ojakaar@just.ee
Ei ole makstud Veiko Tonts Estonia Full (X)
Kabe (Kabetaja)
Vanglateenistus veiko.tonts@just.ee
Ei ole makstud Ivo Kitsing Estonia Full (X)
Kuulitõuge (Mehed (M))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M))
Kaugushüpe (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Vanglateenistus ivo.kitsing@just.ee
Ei ole makstud Arno Einmann Estonia Full (X)
Kuulitõuge (Mehed (M))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M))
Kaugushüpe (Mehed (M))
Jõurada (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Vanglateenistus Arno.einmann@just.ee
Ei ole makstud Kristi Toomla Estonia Full (X)
Kuulitõuge (Naised (N))
Kergejõustlik: odavise (Naised (N))
Kaugushüpe (Naised (N))
Jooks 100m (Naised (N))
Vanglateenistus kristi.toomla@just.ee
Ei ole makstud Moonika Raiendik Estonia Full (X)
Kuulitõuge (Naised (N40))
Vanglateenistus moonika.raiendik@just.ee
Ei ole makstud Aigo Jaani Estonia Full (X)
Laskmine (Mehed + võistkond)
Vanglateenistus aigo.jaani@just.ee
Ei ole makstud Annes Kalle Estonia Full (X)
Laskmine (Mehed + võistkond)
Siseministeerium annes.kalle@siseministeerium.ee
Ei ole makstud Madis Vaikmäe Estonia Full (X)
Laskmine (Mehed + võistkond)
Vanglateenistus madis.vaikmae@just.ee
Ei ole makstud Georgi Andźans Estonia Full (X)
Laskmine (Mehed + võistkond)
Jõurada (Mehed (M))
Vanglateenistus georgi.andzans@just.ee
Ei ole makstud Maarja Lukas Estonia Full (X)
Laskmine (Naised + võistkond)
Vanglateenistus maarja.lukas@just.ee
Ei ole makstud Siret Niinepuu Estonia Full (X)
Laskmine (Naised + võistkond)
Vanglateenistus siret.niinepuu@just.ee
Ei ole makstud Merit Pärt Estonia Full (X)
Laskmine (Naised + võistkond)
Vanglateenistus merit.part@just.ee
Ei ole makstud Janika Aavamägi Estonia Full (X)
Laskmine (Naised + võistkond)
Jooks 100m (Naised (N))
Vanglateenistus Janika.aavamagi@just.ee
Ei ole makstud Ingrid Põldme Estonia Full (X)
Laskmine (Naised + võistkond)
Kuulitõuge (Naised (N40))
Kaugushüpe (Naised (N40))
Jooks 100m (Naised (N40))
Vanglateenistus ingrid.poldme@just.ee
Ei ole makstud Ivar Mai Estonia Full (X)
Maastikujooks (Mehed (M))
Kuulitõuge (Mehed (M))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M))
Vanglateenistus ivar.mai@just.ee
Ei ole makstud Taavi Selder Estonia Full (X)
Maastikujooks (Mehed (M))
Laskmine (Mehed + võistkond)
Jalgrattakross (Mehed (M))
Vanglateenistus taavi.selder@just.ee
Ei ole makstud Erge Viiklaid Estonia Full (X)
Maastikujooks (Naised (N40))
Jooks 100m (Naised (N40))
Vanglateenistus erge.viiklaid@just.ee
Ei ole makstud Taimar Piik Estonia Full (X)
Sulgpall (individuaalne) (Meesüksikmäng)
Vanglateenistus taimar.piik@just.ee
Ei ole makstud Annika Sild Estonia Full (X)
Sulgpall (individuaalne) (Naisüksikmäng)
Vanglateenistus annika.sild@just.ee
Ei ole makstud Jürgen Laas Estonia Full (X)
Ujumine (Mehed (M))
Jõurada (Mehed (M))
Jõu kahevõistlus (Mehed (M))
Vanglateenistus jurgen.laas@just.ee
Ei ole makstud Fred Anton Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) fred@fmb.ee Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Ragnar Eirand Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) reirand@live.com Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Eduard Kangur Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) eduardkangur@msn.com Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Madis Klaassen Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) madis.klaassen@gmail.com Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Martin Kreek Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) martin.kreek@rescue.ee Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Anton Mihhailov Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) a.mihhailov28@gmail.com Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Janar Safronov Estonia Jalgpall (Meeskond) Päästeamet (PäA) janar.safronov@rescue.ee Päästeameti nobedad jalad
Ei ole makstud Margus Ibis Estonia Jalgrattakross (Mehed (M40)) Päästeamet (PäA) margusibis@gmail.com
Ei ole makstud Raivo Pruuel Estonia Jalgrattakross (Mehed (M40)) Vanglateenistus raivo.pruuel@just.ee
Ei ole makstud Tõnis Sepp Estonia Jalgrattakross (Mehed (M40)) Vanglateenistus tonis.sepp@just.ee
Ei ole makstud Sven Põierpaas Estonia Jalgrattakross (Mehed (M40))
Full (X)
Siseministeerium sven.poierpaas@siseministeerium.ee
Ei ole makstud Indra Kutser Estonia Jalgrattakross (Naised (N)) Sisekaitseakadeemia (SKA) indra.kutser@sisekaitse.ee
Ei ole makstud Jaanika Kurgjärv Estonia Jalgrattakross (Naised (N))
Full (X)
Vanglateenistus jaanika.kurgjarv@just.ee
Ei ole makstud Peeter Luga Estonia Jõu kahevõistlus (Mehed (M)) Sisekaitseakadeemia (SKA) peeter.luga@kad.sisekaitse.ee
Ei ole makstud Alex-Edward Raus Estonia Jõu kahevõistlus (Mehed (M))
Full (X)
Vanglateenistus alex-edward.raus@just.ee
Ei ole makstud Kalle Meho Estonia Jõu kahevõistlus (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Vanglateenistus kalle.meho@just.ee
Ei ole makstud Grigori Tatarin Estonia Jõu kahevõistlus (Mehed (M40)) Vanglateenistus grigori.tatarin@just.ee
Ei ole makstud Mari Plaado Estonia Jõurada (Naised (N))
Jõu kahevõistlus (Naised (N))
Päästeamet (PäA) mariplaado@hot.ee
Ei ole makstud Kaljo Pihlamets Estonia Kabe (Kabetaja) Päästeamet (PäA) kaljo.pihlamets@rescue.ee
Ei ole makstud Silvester Soop Estonia Kaugushüpe (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Siseministeerium silvester.soop@siseministeerium.ee
Ei ole makstud Agris Eensalu Estonia Kaugushüpe (Mehed (M40))
Jooks 100m (Mehed (M40))
Jalgrattakross (Mehed (M40))
Siseministeerium agris.eensalu@siseministeerium.ee
Ei ole makstud Alar Lehesmets Estonia Kergejõustlik: odavise (Mehed (M40))
Jõurada (Mehed (M40))
Jõu kahevõistlus (Mehed (M40))
Prokuratuur alar.lehesmets@prokuratuur.ee
Ei ole makstud Janar Heering Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus janar.heering@just.ee Vanglateenistus
Ei ole makstud Ivo Kitsing Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus ivo.kitsing@just.ee Vanglateenistus
Ei ole makstud Kait Koppel Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus kait.koppel@just.ee Vanglateenistus
Ei ole makstud Madis Vaikmäe Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus madis.vaikmae@just.ee Vanglateenistus
Ei ole makstud Sten-Hendrik Kendaru Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus sten-hendrik.kendaru@just.ee Vanglateenistus II
Ei ole makstud Jürgen Laas Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus jurgen.laas@just.ee Vanglateenistus II
Ei ole makstud Konstantin Nikiforov Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus konstantin.nikiforov@just.ee Vanglateenistus II
Ei ole makstud Marek Martin Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus marek.martin@just.ee Vanglateenistus III
Ei ole makstud Harles-Herman Ojasaar Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus harles-hermann.ojasaar@just.ee Vanglateenistus III
Ei ole makstud Bertel Schwindt Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus bertel.schwindt@just.ee Vanglateenistus III
Ei ole makstud Freddy Varik Estonia Korvpall (Meeskond) Vanglateenistus freddy.varik@just.ee Vanglateenistus III
Ei ole makstud Laura Jõgisoo Estonia Korvpall (Naiskond) Prokuratuur laura.jogisoo@prokuratuur.ee Prokuratuur
Ei ole makstud Kaidi Kahu Estonia Korvpall (Naiskond) Prokuratuur kaidi.kahu@prokuratuur.ee Prokuratuur
Ei ole makstud Eneli Laurits Estonia Korvpall (Naiskond) Prokuratuur eneli.laurits@prokuratuur.ee Prokuratuur
Ei ole makstud Eliis Soomlais Estonia Korvpall (Naiskond) Prokuratuur eliis.soomlais@prokuratuur.ee Prokuratuur
Ei ole makstud Kaisi Kalma Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus kaisi.kalma@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond
Ei ole makstud Jaanika Kurgjärv Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus jaanika.kurgjarv@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond
Ei ole makstud Kätlin Pärn Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus katlin.parn@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond
Ei ole makstud Kristina Heering Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus kristina.heering@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond II
Ei ole makstud Anna Romanenko Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus anna.romanenko@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond II
Ei ole makstud Renna Saponenko Estonia Korvpall (Naiskond) Vanglateenistus renna.saponenko@just.ee Vanglateenistus kossunaiskond II
Ei ole makstud Marko Mumm Estonia Kuulitõuge (Mehed (M)) Vanglateenistus marko.mumm@just.ee
Ei ole makstud Jarmo Kälvijäinen Estonia Kuulitõuge (Mehed (M))
Jalgrattakross (Mehed (M))
Vanglateenistus jarmo.kalvijainen@just.ee
Ei ole makstud Sten Erik Tomingas Estonia Kuulitõuge (Mehed (M))
Kaugushüpe (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Sisekaitseakadeemia (SKA) StenErik.Tomingas@kad.sisekaitse.ee
Ei ole makstud Gert Valdsalu Estonia Kuulitõuge (Mehed (M))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M))
Kaugushüpe (Mehed (M))
Jõu kahevõistlus (Mehed (M))
Jooks 100m (Mehed (M))
Päästeamet (PäA) gert.valdsalu@gmail.com
Ei ole makstud Olari Valtin Estonia Kuulitõuge (Mehed (M40))
Kaugushüpe (Mehed (M40))
Jooks 100m (Mehed (M40))
Full (X)
Siseministeerium olari.valtin@siseministeerium.ee
Ei ole makstud Priit Heinsoo Estonia Kuulitõuge (Mehed (M40))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M40))
Prokuratuur priit.heinsoo@prokuratuur.ee
Ei ole makstud Günter Koovit Estonia Kuulitõuge (Mehed (M40))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M40))
Prokuratuur gynter.koovit@prokuratuur.ee
Ei ole makstud Heiko Kraubner Estonia Kuulitõuge (Mehed (M40))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M40))
Kaugushüpe (Mehed (M40))
Jooks 100m (Mehed (M40))
Vanglateenistus heiko.kraubner@just.ee
Ei ole makstud Ando Vainjärv Estonia Kuulitõuge (Mehed (M40))
Kergejõustlik: odavise (Mehed (M40))
Kaugushüpe (Mehed (M40))
Jooks 100m (Mehed (M40))
Sisekaitseakadeemia (SKA) ando.vainjarv@sisekaitse.ee
Ei ole makstud Tagne Tähe Estonia Kuulitõuge (Naised (N))
Jalgrattakross (Naised (N))
Päästeamet (PäA) tagne.tahe@rescue.ee
Ei ole makstud Svea Pohla Estonia Kuulitõuge (Naised (N))
Kaugushüpe (Naised (N))
Vanglateenistus svea.pohla@just.ee
Ei ole makstud Anna Romanenko Estonia Kuulitõuge (Naised (N))
Kergejõustlik: odavise (Naised (N))
Vanglateenistus anna.romanenko@just.ee
Ei ole makstud Renne Merilo Estonia Kuulitõuge (Naised (N40))
Kergejõustlik: odavise (Naised (N40))
Kaugushüpe (Naised (N40))
Jõurada (Naised (N40))
Sulgpall (individuaalne) (Naisüksikmäng)
Päästeamet (PäA) rennex9@gmail.com