Euroopa Meistrivõistlused Rogainis 2021 24H - Registreerunud


Tühjenda
Osalejaid kokku: 268
Eesnimi Perenimi Riik Võistlusklass/distants Tiimi nimi Osalustasu makstud
Andrusiak Andrii UA MJ Bukovyna Juniors Ei ole makstud
Balovsiak Volodymyr UA MJ Bukovyna Juniors Ei ole makstud
Oleh Leniuk UA MJ Bukovyna&Kiev L&S Ei ole makstud
Artem Sydorenko UA MJ Bukovyna&Kiev L&S Ei ole makstud
Tomass Neuss-Lucs LV MJ Latvju dēli Makstud
Tomass Reinis Tīss LV MJ Latvju dēli Makstud
Hannes Kuslap EE MJ MINImaratoni number 1 Makstud
Toomas Roosma EE MJ MINImaratoni number 1 Makstud
Karl-Martin Voovere EE MJ MINImaratoni number 1 Makstud
Modestas Vidugiris LT MO Bāunyz Makstud
Paulius Vidugiris LT MO Bāunyz Makstud
Ivan Andrusiak UA MO Bukovyna Team Ei ole makstud
Orest Malovaniuk UA MO Bukovyna Team Ei ole makstud
Andrei Kozich BY MO CAR Makstud
Aliaksandr Tsiak BY MO CAR Makstud
Gatis Gangitis LV MO eBIOpower Makstud
Juris Petersons LV MO eBIOpower Makstud
Juhan Aasaru EE MO Error Makstud
Alar Virumäe EE MO Error Makstud
Toms Bergmanis LV MO Kad dzīvot sagribas Makstud
Kārlis Lauders LV MO Kad dzīvot sagribas Makstud
Uldis Kleinbergs LV MO Ko Te Notiek? Makstud
Jānis Pelšs LV MO Ko Te Notiek? Makstud
Iiv Aavik EE MO Läti koondis Makstud
Kaarel Kuslap EE MO Läti koondis Makstud
Hendrik Rull EE MO Läti koondis Makstud
Siim Klais EE MO Mürsk XV Makstud
Märt Roosaare EE MO Mürsk XV Makstud
Mehis Muru EE MO NOBE Makstud
Martin Vilismäe EE MO NOBE Makstud
Raimonds Bricis LV MO Pūpēži Makstud
Leons Mednis LV MO Pūpēži Makstud
Madars Bandenovics LV MO Resnie Putni Makstud
Sondars Bandenovics LV MO Resnie Putni Makstud
Riivo Kiljak EE MO RoadWolf Makstud
Kristo Proosväli EE MO RoadWolf Makstud
Raivo Spuns LV MO SK Lejas Libiesi Makstud
Martins Sudars LV MO SK Lejas Libiesi Makstud
Priit Potter EE MO Skispirit Makstud
Siim Saidla EE MO Skispirit Makstud
Aivars Akots LV MO Staying alive Makstud
Arnis Malbergs LV MO Staying alive Makstud
Mārtiņš Ozoliņš LV MO Staying alive Makstud
Yaroslav Dobrenkyi UA MO Top Rope Poltava Ei ole makstud
Igor Serdiuk UA MO Top Rope Poltava Ei ole makstud
Bohdan Hrelia UA MO Up and down Ei ole makstud
Serhii Serediuk UA MO Up and down Ei ole makstud
Priit Oidram EE MO Vaataüleüloõla Makstud
Kaarel Piip EE MO Vaataüleüloõla Makstud
Aiko Aigro EE MO Vedela Reie Vellod Ei ole makstud
Märten Mõttus EE MO Vedela Reie Vellod Ei ole makstud
Allar Ninn EE MO Vedela Reie Vellod Ei ole makstud
Nikolajs Lucāns LV MSV Freestyle Makstud
Ēvalds Žogla LV MSV Freestyle Makstud
Jaak Jaagus EE MSV Metsakolli sõbrad Makstud
Jüri Kadaja EE MSV Metsakolli sõbrad Makstud
Aleksander Pritsik EE MSV Rakvere OK MSV Makstud
Jaak Rohtsalu EE MSV Rakvere OK MSV Makstud
Heorhii Bordiian UA MUV BUCOVYNA - VET Ei ole makstud
VALERII SHULHA UA MUV BUCOVYNA - VET Ei ole makstud
Juris Drunka LV MUV Eksperiments Makstud
Helmuts Lukačovs LV MUV Eksperiments Makstud
Rolands Laveikis LV MUV TRUE STORY Makstud
Janis Turks LV MUV TRUE STORY Makstud
Ahti Heinla EE MV Fleep Makstud
Henn Ruukel EE MV Fleep Makstud
Rolands Auziņš LV MV Jautrie tētuki Makstud
Normunds Baķis LV MV Jautrie tētuki Makstud
Jānis Ģirnis LV MV Jautrie tētuki Makstud
Gert Saamann EE MV Klemmide Sõbrad Makstud
Rein Vares EE MV Klemmide Sõbrad Makstud
Ainars Grinvalds LV MV Lieliskie Makstud
Harijs Meiers LV MV Lieliskie Makstud
Jüri Lember EE MV Okaskuup Makstud
Kalle Tammjärv EE MV Okaskuup Makstud
Manu Humppi FI MV Raivojuoksijat Ei ole makstud
Jeremy Palmer US MV Raivojuoksijat Ei ole makstud
Sergii Sirinok UA MV SSVS Ei ole makstud
Oleksandr Volkov UA MV SSVS Ei ole makstud
Edgars Sadris LV MV TDK Saansoliitis Makstud
Kristaps Tamuzs LV MV TDK Saansoliitis Makstud
Ēriks Siņicins LV MV Vai vēl tālu Makstud
Mārtiņš Zariņš LV MV Vai vēl tālu Makstud
Mati Mägi EE MV Viimase minuti tramm Makstud
Madis Osjamets EE MV Viimase minuti tramm Makstud
OLHA ILKOVA UA WJ BUKOVYNA-SUVOROVETS Ei ole makstud
YELYZAVETA ZAITSEVA UA WJ BUKOVYNA-SUVOROVETS Ei ole makstud
ADELAIDA KOLMOGOROVA UA WJ FOREST TIGERS Ei ole makstud
EYLYZAVETA MARMYZKO UA WJ FOREST TIGERS Ei ole makstud
Mariia Hoienko UA WJ SEVER Ei ole makstud
Kristina Pashchenko UA WJ SEVER Ei ole makstud
ALINA EFIMENKOVA UA WJ ZENIT - BAHMUT Ei ole makstud
VALERIIA STARTSEVA UA WJ ZENIT - BAHMUT Ei ole makstud
Sigita Cimermane LV WO ApPasaule O-Team Makstud
Evita Gause LV WO ApPasaule O-Team Makstud
Ligita Liepiņa LV WO ApPasaule O-Team Makstud
Kateryna Kyfiak UA WO Bukovyna girls Ei ole makstud
Aliona Nigda UA WO Bukovyna girls Ei ole makstud
Aija Dēliņa LV WO Ciku Caku Makstud
Elita Poplavska LV WO Ciku Caku Makstud