EOC rahvavõistlus - Registreerunud


Tühjenda
Osalejaid kokku: 522
RegistrationOk FirstName LastName Country ProgramClass SI-rent WEEK SI-RENT day 1 SI-RENT day 2 SI-RENT day 3 SI-RENT day 4
Makstud Triina Preden Estonia TOW2 (Aug 5) (W50)
TOW3 (Aug 6) (W50)
Makstud Kerstin Imark Sweden TOW2 (Aug 5) (W50)
TOW3 (Aug 6) (W50)
TOW1 (Aug 4) (W50)
Makstud Meeli Kerem Estonia TOW2 (Aug 5) (W55)
TOW3 (Aug 6) (W55)
Makstud Mare Kitsnik Estonia TOW2 (Aug 5) (W60)
TOW1 (Aug 4) (W60)
TOW3 (Aug 6) (W60)
Makstud Marika Kirsspuu Estonia TOW2 (Aug 5) (W60)
TOW4 (Aug 7) (W60)
Makstud Tuire Niemi Finland TOW2 (Aug 5) (W65)
Makstud Kersti Mardiste Estonia TOW2 (Aug 5) (W70)
Makstud Maimu Tornberg Estonia TOW2 (Aug 5) (W80)
Makstud Kaisa Kadi Viru Estonia TOW2 (Aug 5) (W8NR)
TOW3 (Aug 6) (W8NR)
Makstud Matis Mändmets Estonia TOW3 (Aug 6) (M12)
Makstud Georg Sebastian Vaikjärv Estonia TOW3 (Aug 6) (M12)
Makstud Markus Samuel Vaikjärv Estonia TOW3 (Aug 6) (M14)
Makstud Paul Aares Fjodorov Estonia TOW3 (Aug 6) (M14)
TOW1 (Aug 4) (M14)
Makstud Adomas Traubas Lithuania TOW3 (Aug 6) (M20)
TOW2 (Aug 5) (M20)
Makstud Andreas Ellervee Estonia TOW3 (Aug 6) (M21A)
TOW2 (Aug 5) (M21A)
Makstud Allan Roosimägi Estonia TOW3 (Aug 6) (M21E)
Makstud Samuli Salmenoja Finland TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW2 (Aug 5) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Ollipekka Heikkilä Finland TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Tero Heikkilä Finland TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Olli-Pekka Koistinen Finland TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Alar Kume Estonia TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Lauri Syrjäläinen Finland TOW3 (Aug 6) (M21E)
TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Ahti Raba Estonia TOW3 (Aug 6) (M35)
Makstud Margus Mäll Estonia TOW3 (Aug 6) (M35)
TOW2 (Aug 5) (M35)
Makstud Ragnar Kruusla Estonia TOW3 (Aug 6) (M35)
TOW4 (Aug 7) (M35)
Makstud Aares Fjodorov Estonia TOW3 (Aug 6) (M40)
Makstud Kert Lindeberg Estonia TOW3 (Aug 6) (M40)
Makstud Edijs Šmits Latvia TOW3 (Aug 6) (M40)
Makstud Tõnu Lillelaid Estonia TOW3 (Aug 6) (M40)
TOW1 (Aug 4) (M40)
Makstud Heimar Steinpilm Estonia TOW3 (Aug 6) (M45)
Makstud Simo Martomaa Finland TOW3 (Aug 6) (M45)
TOW1 (Aug 4) (M45)
Makstud Ain Fjodorov Estonia TOW3 (Aug 6) (M45)
TOW4 (Aug 7) (M45)
Makstud Inno Ling Estonia TOW3 (Aug 6) (M50)
Makstud Olavi Loo Estonia TOW3 (Aug 6) (M50)
Makstud Kaido Nurja Estonia TOW3 (Aug 6) (M50)
TOW4 (Aug 7) (M50)
Makstud Raivo Reiman Estonia TOW3 (Aug 6) (M50)
TOW4 (Aug 7) (M50)
Makstud Meelis Zimmermann Estonia TOW3 (Aug 6) (M50)
TOW4 (Aug 7) (M50)
Makstud Johan Alenius Sweden TOW3 (Aug 6) (M55)
Makstud Priit Truusalu Estonia TOW3 (Aug 6) (M55)
Makstud Thomas Johannesson Sweden TOW3 (Aug 6) (M55)
TOW1 (Aug 4) (M55)
Makstud Ülo Viru Estonia TOW3 (Aug 6) (M55)
TOW2 (Aug 5) (M55)
Makstud Blaise Marclay Belgium TOW3 (Aug 6) (M55)
TOW2 (Aug 5) (M55)
TOW1 (Aug 4) (M55)
Makstud Ari Anjala Finland TOW3 (Aug 6) (M60)
TOW1 (Aug 4) (M60)
Makstud Rikard Imark Sweden TOW3 (Aug 6) (M60)
TOW1 (Aug 4) (M60)
TOW2 (Aug 5) (M60)
Makstud Aivar Meindok Estonia TOW3 (Aug 6) (M60)
TOW2 (Aug 5) (M60)
Makstud Mihkel Nahkur Estonia TOW3 (Aug 6) (M60)
TOW4 (Aug 7) (M60)
Makstud Tiit Olju Estonia TOW3 (Aug 6) (M65)
Makstud Kalju Vaikjärv Estonia TOW3 (Aug 6) (M65)
Makstud Elmo Pärna Estonia TOW3 (Aug 6) (M75)
TOW4 (Aug 7) (M75)
Makstud Bo Simonsen Denmark TOW3 (Aug 6) (OPEN1 (ADULTS))
TOW2 (Aug 5) (M55)
Makstud Tuomas Väinä Finland TOW3 (Aug 6) (OPEN1 (ADULTS))
TOW2 (Aug 5) (OPEN1 (ADULTS))
Makstud Aarne Orhanen Finland TOW3 (Aug 6) (OPEN1 (ADULTS))
TOW2 (Aug 5) (OPEN1 (ADULTS))
TOW1 (Aug 4) (OPEN1 (ADULTS))
Makstud Kristina Golsäter Sweden TOW3 (Aug 6) (OPEN1 (ADULTS))
TOW4 (Aug 7) (OPEN1 (ADULTS))
TOW1 (Aug 4) (OPEN1 (ADULTS))
Makstud Joakim Savinainen Finland TOW3 (Aug 6) (OPEN1 (YOUTH))
TOW2 (Aug 5) (OPEN1 (YOUTH))
TOW1 (Aug 4) (OPEN1 (YOUTH))
Makstud Liisa Laura Viru Estonia TOW3 (Aug 6) (W14)
TOW2 (Aug 5) (W14)
Makstud Sina Tommer Switzerland TOW3 (Aug 6) (W21E)
TOW1 (Aug 4) (W21E)
Makstud Suvi Heikkilä Finland TOW3 (Aug 6) (W21E)
TOW4 (Aug 7) (W21E)
Makstud Liis Johanson Estonia TOW3 (Aug 6) (W21E)
TOW4 (Aug 7) (W21E)
Makstud Kairi Tuulmägi Estonia TOW3 (Aug 6) (W35)
TOW2 (Aug 5) (W35)
Makstud Ethel Eensaar Estonia TOW3 (Aug 6) (W45)
TOW4 (Aug 7) (W45)
Makstud Ruth Esta Estonia TOW3 (Aug 6) (W45)
TOW4 (Aug 7) (W45)
Makstud Kirsten Nigul Estonia TOW3 (Aug 6) (W45)
TOW4 (Aug 7) (W45)
Makstud Signe Raidmets Estonia TOW3 (Aug 6) (W50)
Ei ole makstud Nathalie Rauturier France TOW3 (Aug 6) (W55)
TOW1 (Aug 4) (W55)
TOW2 (Aug 5) (W55)
Makstud Ellen Lembra Estonia TOW3 (Aug 6) (W55)
TOW2 (Aug 5) (OPEN1 (ADULTS))
Makstud Helve Kansi Estonia TOW3 (Aug 6) (W55)
TOW4 (Aug 7) (W55)
Makstud Anneli Rämmann Estonia TOW3 (Aug 6) (W55)
TOW4 (Aug 7) (W55)
TOW2 (Aug 5) (W55)
Makstud Olga Jakovleva Estonia TOW3 (Aug 6) (W60)
Makstud Tiina Oras Estonia TOW3 (Aug 6) (W60)
Makstud Anne Vaikjärv Estonia TOW3 (Aug 6) (W65)
Makstud Lembe Lutterus Estonia TOW3 (Aug 6) (W65)
TOW2 (Aug 5) (W65)
Makstud Hendrik Avaste Estonia TOW4 (Aug 7) (M10TR)
Makstud Aksel Avaste Estonia TOW4 (Aug 7) (M12)
Makstud Raiko Alliksaar Estonia TOW4 (Aug 7) (M16)
TOW2 (Aug 5) (M16)
Makstud Renars Grasis Latvia TOW4 (Aug 7) (M18)
Makstud Lukass Silins Latvia TOW4 (Aug 7) (M18)
Makstud Bruno Sterns Latvia TOW4 (Aug 7) (M18)
Makstud Audris Odo Vitolins Latvia TOW4 (Aug 7) (M18)
Makstud Oliver Annus Estonia TOW4 (Aug 7) (M20)
TOW3 (Aug 6) (M20)
TOW1 (Aug 4) (M20)
Makstud Michael Imhof Switzerland TOW4 (Aug 7) (M21A)
Makstud Arti Albert Estonia TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Nauris Neimanis Latvia TOW4 (Aug 7) (M21E)
Makstud Ludek Finstrle Czechia TOW4 (Aug 7) (M21E)
TOW1 (Aug 4) (M21E)
TOW3 (Aug 6) (M21E)
Makstud Kerrin Rattray Australia TOW4 (Aug 7) (M21E)
TOW3 (Aug 6) (M21E)
Makstud Jan Aas Estonia TOW4 (Aug 7) (M45)
TOW3 (Aug 6) (M45)
Makstud Tanel Esta Estonia TOW4 (Aug 7) (M45)
TOW3 (Aug 6) (M45)
TOW2 (Aug 5) (M45)
Makstud Mart Ostra Estonia TOW4 (Aug 7) (M50)
TOW3 (Aug 6) (M50)
Makstud Urpo Väänänen Finland TOW4 (Aug 7) (M55)
TOW3 (Aug 6) (M55)
TOW1 (Aug 4) (M55)
Makstud Viesturs Lucāns Latvia TOW4 (Aug 7) (M60)
Makstud Göran Ohlsson Sweden TOW4 (Aug 7) (M65)
TOW1 (Aug 4) (M65)
Makstud Rein Rooni Estonia TOW4 (Aug 7) (M65)
TOW3 (Aug 6) (M65)
Makstud Piia Avaste Estonia TOW4 (Aug 7) (OPEN1 (ADULTS))
Makstud Kaisa Klemettinen Finland TOW4 (Aug 7) (OPEN1 (ADULTS))
TOW2 (Aug 5) (W21E)
TOW3 (Aug 6) (W21E)
Makstud Vesa Klemettinen Finland TOW4 (Aug 7) (OPEN1 (ADULTS))
TOW3 (Aug 6) (M50)
Makstud Mari Arold Estonia TOW4 (Aug 7) (OPEN2 (ADULTS))
Makstud Rainer Kujaöa Finland TOW4 (Aug 7) (OPEN2 (ADULTS))
TOW3 (Aug 6) (M21E)
Makstud Ulla Klemdttinen Finland TOW4 (Aug 7) (OPEN2 (ADULTS))
TOW3 (Aug 6) (OPEN2 (ADULTS))
TOW2 (Aug 5) (OPEN2 (ADULTS))
Makstud Mia Esta Estonia TOW4 (Aug 7) (W12)
TOW3 (Aug 6) (W12)
TOW2 (Aug 5) (W12)
Makstud Anett Liisa Parts Estonia TOW4 (Aug 7) (W14)
TOW2 (Aug 5) (W14)
TOW1 (Aug 4) (W14)
Makstud Anna-Liisa Leiten Estonia TOW4 (Aug 7) (W16)
TOW2 (Aug 5) (W16)